Volejbalový turnaj o putovní pohár „NOVÉHO MLÝNA“

Volejbalový turnaj se hraje většinou 2. víkend v září v  areálu Sportovního clubu Nový Mlýn. Sraz jednotlivých týmů je v 8,30 hod. na volejbalovém kurtu (Nový Mlýn). První zápas se hraje v 9,00 hod.

Hrací systém: Každý s každým na dva sety do 25 bodů ( rozdíl 2 body ), beze ztrát. Může být i remíza. Za každý vítězný set je bod.Více bodů, větší možnost získat krásný pohár. Hraje se dle platných pravidel volejbalového svazu.

Místní úpravy pořadatelů jsou: na kurtě při zápase musí být dvě osoby ženského pohlaví (nebo i více).

Střídat se může libovolně při přerušené hře a dodržení předchozích podmínek na libovolné posty na kurtě. Každý tým může mít libovolný počet hráčů. Startovné na team je 500 Kč. Turnaj se hraje na antuce, a proto prosím kapitány jednotlivých teamů, aby zajistili sportovní obutí s hladkou podrážkou (tenisová obuv je ideální).Při špatné obuvi hrozí zničení kurtu. Vítězný team, který vyhraje putovní pohár Nového Mlýna, má tento pohár v držení jeden rok a v dalším ročníku se ho pokusí obhájit. Jestliže tento pohár získá třikrát (nemusí být za sebou), zůstane v jeho držení na stálo. Pořadatel turnaje zajistí pohár nový. Pořadatel zajistí vítěznému týmu vyražení jeho jména na pohár.

Chtěli bychom, aby tento volejbalový turnaj v areálu Sportovního clubu se stal tradicí a byl vždy pořádán na sklonku léta, a to druhou sobotu v měsíci září. V případě velmi špatného počasí se vedení turnaje poradí spolu s kapitány jednotlivých týmů a určí jednoznačné řešení. Prosím jednotlivé týmy, aby byli včas na hřišti (radši tam zůstaňte a vytvářejte atmosféru zápasů, jinak tam buďte minimálně o půl hodiny dříve, časový harmonogram je pouze orientační).

Rozhodčí utkání je delegován vždy z týmu, který již odehrál svůj zápas a je povinen nalajnovat kurt na příští utkání. Jinak je nutno na pokyn pořadatele turnaje dodržovat údržbu kurtu a tímto prosíme jednotlivé týmy o pomoc. 

Co rozhoduje o vítězi turnaje: body, vzájemný zápas, počet setů (rozdíl,podíl), počet míčů (rozdíl,podíl), los.

Stížnosti v průběhu turnaje lze předat s 50 Kč poplatkem jury turnaje 15 minut po skončení zápasu.

Jury: Václav Hlaváček, Zuzana Bělčická

Občerstvení bude zajištěno. Po skončení turnaje je možno posedět ve vinárně Nového Mlýna s dobrou hudbou, která bude doprovázet celý turnaj. Fanoušky, prapory, roztleskávačky, řehtačky, trubky atd. berte s sebou. DISKOTÉKA BUDE.

Těšíme se Mlynáři.                                          Václav Hlaváček

ředitel turnaje